В Івано-Франківську змагаються кращі педагоги

news-image: В Івано-Франківську змагаються кращі педагоги
В Івано-Франківську урочисто стартував міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво».

Захід відбувся у актовій залі СШ № 11. У святковому дійстві взяли участь 28 педагогів, які виявили бажання розкрити творчі грані свого педагогічного таланту та позмагатися за звання кращого вчителя року, інформує пресслужба департаменту освіти МВК. Об этом сообщает ukr-hvylya.in.ua со ссылкой на СМИ.

У цьому році для міста конкурс особливий тим, що крім міського туру, містить ще й зональний, адже до участі у ньому долучилися педагоги з сусідніх районів – Тисменицького, Богородчанського та Надвірнянського.

Конкурсантів та гостей свята щиро привітав голова оргкомітету конкурсу, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

На святі ведучі представили професійне журі, яке оцінюватиме конкурсантів, їхні творчі здобутки. До складу журі кожної з номінацій входять учителі-методисти, спеціалісти та методисти Департаменту освіти та науки, переможці конкурсу фахової майстерності попередніх років.

Гарний настрій учасникам свята подарували дитячі художні колективи та вокалісти із СШ № 11, ЗШ № 6, Ліцею ім. Романа Шухевича, Міського центру дитячої та юнацької творчості.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/v-ivano-frankivsku-zmagayutsya-kraschi-pedagogy.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя